SAN JAIME TROPHY (Under 12)


Schedule and Classification

SAN JAIME TROPHY 2019

(Under 12)

GROUP A

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2
MUNICIPAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES19/04/201910:00SALFORD UTD82ACADEMICO ALVES ROÇADAS DE VILA REAL
CA LA GUIDO19/04/201911:30C.D. TRINTXERPE (A)65C.F. SISTRELLS (A)
RIUDARENES-119/04/201918:00C.D. TRINTXERPE (A)23SALFORD UTD
CAN BORRELL19/04/201918:00C.F. SISTRELLS (A)13ACADEMICO ALVES ROÇADAS DE VILA REAL
RIELLS I VIABREA20/04/201909:30C.D. TRINTXERPE (A)52ACADEMICO ALVES ROÇADAS DE VILA REAL
FOGARS DE LA SELVA20/04/201909:30C.F. SISTRELLS (A)39SALFORD UTD
CLASIFICACIONJGEPGFGCPUNTOS
SALFORD UTD33002079
C.D. TRINTXERPE (A)320113106
ACADEMICO ALVES ROÇADAS DE VILA REAL31027143
C.F. SISTRELLS (A)30039180

GROUP B

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2
MUNICIPAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES19/04/201909:00OFC COURONNES (A)50MONDIAL FOOT ALGERIE
CA LA GUIDO19/04/201910:30AIHUD BNEI SAKHNIN (B)015C.P. SAN CRISTOBAL
CAN BORRELL19/04/201916:00OFC COURONNES (A)90AIHUD BNEI SAKHNIN (B)
LLORET MOLI19/04/201916:00MONDIAL FOOT ALGERIE09C.P. SAN CRISTOBAL
LLORET MOLI20/04/201910:00MONDIAL FOOT ALGERIE03AIHUD BNEI SAKHNIN (B)
CAN BORRELL20/04/201910:30OFC COURONNES (A)45C.P. SAN CRISTOBAL
CLASIFICACIONJGEPGFGCPUNTOS
C.P. SAN CRISTOBAL33002949
OFC COURONNES (A)32011856
AIHUD BNEI SAKHNIN (B)31023243
MONDIAL FOOT ALGERIE30030170

GROUP C

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2
CAN BORRELL19/04/201910:30OFC COURONNES (B)07G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (B)
CA LA GUIDO19/04/201911:30C.D. TRINTXERPE (B)12C.F. SISTRELLS (B)
RIUDARENES-119/04/201918:00C.D. TRINTXERPE (B)23OFC COURONNES (B)
CAN BORRELL19/04/201918:00C.F. SISTRELLS (B)13G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (B)
FOGARS DE LA SELVA20/04/201909:30C.F. SISTRELLS (B)63OFC COURONNES (B)
RIELLS I VIABREA20/04/201910:30C.D. TRINTXERPE (B)14G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (B)
CLASIFICACIONJGEPGFGCPUNTOS
G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (B)33001429
C.F. SISTRELLS (B)3201976
OFC COURONNES (B)31026153
C.D. TRINTXERPE (B)3003490

GROUP D

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2
LLORET MOLI19/04/201911:30AIHUD BNEI SAKHNIN (A)31CF AT. RIUDEPERES
LLORET MOLI19/04/201911:30G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (A)100JUVENTUS ACADEMY LLORET
CAN BORRELL19/04/201917:00AIHUD BNEI SAKHNIN (A)36G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (A)
LLORET MOLI19/04/201918:00CF AT. RIUDEPERES131JUVENTUS ACADEMY LLORET
RIELLS I VIABREA20/04/201909:30CF AT. RIUDEPERES20G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (A)
LLORET MOLI20/04/201910:00AIHUD BNEI SAKHNIN (A)32JUVENTUS ACADEMY LLORET
CLASIFICACIONJGEPGFGCPUNTOS
CF AT. RIUDEPERES32011646
G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (A)32011656
AIHUD BNEI SAKHNIN (A)3201996
JUVENTUS ACADEMY LLORET30033260

QUARTER FINALS

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2PENAL
RIUDELLOTS20/04/201917:00SALFORD UTD43G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (A)
RIUDELLOTS20/04/201917:00C.P. SAN CRISTOBAL50C.F. SISTRELLS (B)
PALAFOLLS20/04/201917:00G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA (B)15OFC COURONNES (A)
PALAFOLLS20/04/201917:00CF AT. RIUDEPERES10C.D. TRINTXERPE (A)

SEMIFINALS

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2PENAL
PALAFOLLS21/04/201910:00SALFORD UTD35C.P. SAN CRISTOBAL
PALAFOLLS21/04/201910:00OFC COURONNES (A)42CF AT. RIUDEPERES

3rd AND 4th PLACE

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2PENAL
LLORET MOLI21/04/201917:003º CLASIFICADO134º CLASIFICADO

FINAL

CAMPODIAHORAEQUIPO1GOLESEQUIPO2PENAL
LLORET MOLI21/04/201917:001º CLASIFICADO322º CLASIFICADO