SAN JAIME TROPHY (Under 15)


Schedule and Classification

SAN JAIME TROPHY 2019

(Under 15)

GROUP A

CAMPO DIA HORA EQUIPO1 GOLES EQUIPO2
PALAFOLLS 19/04/2019 09:30 C.P. SAN CRISTOBAL 5 0 C.D. SPORTING DE HERRERA
LLORET MOLI 19/04/2019 10:30 AIHUD BNEI SAKHNIN 7 1 ZABBAR ST. PATRICKS FC NURSERY
CAN BORRELL 19/04/2019 15:00 AIHUD BNEI SAKHNIN 2 2 C.P. SAN CRISTOBAL
BREDA 19/04/2019 16:00 ZABBAR ST. PATRICKS FC NURSERY 0 3 C.D. SPORTING DE HERRERA
CAN BORRELL 20/04/2019 11:30 AIHUD BNEI SAKHNIN 4 0 C.D. SPORTING DE HERRERA
LLORET MOLI 20/04/2019 12:00 ZABBAR ST. PATRICKS FC NURSERY 0 3 C.P. SAN CRISTOBAL
CLASIFICACION J G E P GF GC PUNTOS
AIHUD BNEI SAKHNIN 3 2 1 0 13 3 7
C.P. SAN CRISTOBAL 3 2 1 0 10 2 7
C.D. SPORTING DE HERRERA 3 1 0 2 3 9 3
ZABBAR ST. PATRICKS FC NURSERY 3 0 0 3 1 13 0

GROUP B

CAMPO DIA HORA EQUIPO1 GOLES EQUIPO2
PALAFOLLS 19/04/2019 11:30 OFC COURONNES 0 1 C.D. PALAFOLLS
RIELLS I VIABREA 19/04/2019 11:30 G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA 1 1 CD SANSE (A)
PALAFOLLS 19/04/2019 17:00 C.D. PALAFOLLS 0 0 CD SANSE (A)
RIELLS I VIABREA 19/04/2019 19:00 OFC COURONNES 1 1 G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA
RIUDARENES-1 20/04/2019 11:30 OFC COURONNES 0 2 CD SANSE (A)
PALAFOLLS 20/04/2019 12:30 C.D. PALAFOLLS 0 3 G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA
CLASIFICACION J G E P GF GC PUNTOS
G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA 3 1 2 0 5 2 5
CD SANSE (A) 3 1 2 0 3 1 5
C.D. PALAFOLLS 3 1 1 1 1 3 4
OFC COURONNES 3 0 1 2 1 4 1

GROUP C

CAMPO DIA HORA EQUIPO1 GOLES EQUIPO2
BREDA 19/04/2019 11:30 SPORT ÉTUDES OUTAOUAIS 4 1 CD SANSE (B)
PALAFOLLS 19/04/2019 12:30 U.E. CALDES 1 1 FC FIUGGI FOOTBALL CLUB A.S.D.
PALAFOLLS 19/04/2019 18:00 FC FIUGGI FOOTBALL CLUB A.S.D. 3 0 CD SANSE (B)
RIUDARENES-1 19/04/2019 19:00 U.E. CALDES 0 2 SPORT ÉTUDES OUTAOUAIS
CAN BORRELL 20/04/2019 09:30 FC FIUGGI FOOTBALL CLUB A.S.D. 1 1 SPORT ÉTUDES OUTAOUAIS
RIUDELLOTS 20/04/2019 11:30 U.E. CALDES 3 0 CD SANSE (B)
CLASIFICACION J G E P GF GC PUNTOS
SPORT ÉTUDES OUTAOUAIS 3 2 1 0 7 2 7
FC FIUGGI FOOTBALL CLUB A.S.D. 3 1 2 0 5 2 5
U.E. CALDES 3 1 1 1 4 3 4
CD SANSE (B) 3 0 0 3 1 10 0

QUARTER FINALS

CAMPO DIA HORA EQUIPO1 GOLES EQUIPO2 PENAL
RIUDARENES-1 20/04/2019 18:00 AIHUD BNEI SAKHNIN 4 1 FC FIUGGI FOOTBALL CLUB A.S.D.
RIUDELLOTS 20/04/2019 18:00 SPORT ÉTUDES OUTAOUAIS 1 1 CD SANSE (A) 11 10
CAN BORRELL 20/04/2019 19:00 G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA 1 3 C.P. SAN CRISTOBAL

SEMIFINALS

CAMPO DIA HORA EQUIPO1 GOLES EQUIPO2 PENAL
LLORET MOLI 21/04/2019 10:00 AIHUD BNEI SAKHNIN 2 1 C.P. SAN CRISTOBAL
CAN BORRELL 21/04/2019 10:00 SPORT ÉTUDES OUTAOUAIS 0 1 G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA

3rd AND 4th PLACE

CAMPO DIA HORA EQUIPO1 GOLES EQUIPO2 PENAL
LLORET MOLI 21/04/2019 16:00 C.P. SAN CRISTOBAL 1 1 SPORT ÉTUDES OUTAOUAIS 5 4

FINAL

CAMPO DIA HORA EQUIPO1 GOLES EQUIPO2 PENAL
LLORET MUNICIPAL 21/04/2019 17:00 AIHUD BNEI SAKHNIN 4 1 G.S.D. ARCELLASCO CITTA DI ERBA